Onze trainers

MAAK KENNIS MET ONZE Professionals

Wij inspireren deelnemers om het beste uit zichzelf te halen

Maak kennis met onze directie en trainers; gespecialiseerd in sales, management en communicatie.

 

Jeroen Smits

Jeroen Smits

Brandmanager

Trainen op basis van inhoud en entertainment, maakt dat je leert zonder dat het je moeite kost!

Bekijk persoonlijke pagina

j.smits@steynallberg.com
Patrick Mekke

Patrick Mekke

Directeur / DGA

Ik haal mijn energie uit het beter en sterker maken van mensen door te focussen op hoe het wel kan.

Bekijk persoonlijke pagina

p.mekke@steynallberg.com​
Thijs Evers

Thijs Evers

Directeur / DGA

Mensen inspireren en enthousiasmeren. In mijn rol als trainer help ik ondernemers en managers hun doelen versneld te realiseren.

Bekijk persoonlijke pagina

t.evers@steynallberg.com​
Jan Rosier

Jan Rosier

Trainer Management en Sales

Er valt nog veel winst te behalen!

Bekijk persoonlijke pagina

j.rosier@steynallberg.com​
Ivo Poll

Ivo Poll

Trainer Management en Sales

Met mijn enthousiaste houding, creatieve geest, durf om door te vragen en te confronteren maak ik het verschil.

Bekijk persoonlijke pagina

i.poll@steynallberg.com​
Roland Smit

Roland Smit

Trainer Sales en Management

Hogere resultaten voor uw werknemers voor nu en in de toekomst.

Bekijk persoonlijke pagina

r.smit@steynallberg.com​
Virgil van Dijk

Virgil van Dijk

Trainer Management en Communicatie

Ik help u met persoonlijke- en organisatie ontwikkeling voor de lange termijn.

Bekijk persoonlijke pagina

v.vandijk@steynallberg.com​
Yvo Keijers

Yvo Keijers

Trainer Sales en Management

Er is altijd ruimte tot ontwikkeling.

Bekijk persoonlijke pagina

y.keijzers@steynallberg.com​
Roel Uildriks

Roel Uildriks

Trainer Management

Samen het beste uit jezelf halen en anderen gelukkiger en succesvoller maken.

Bekijk persoonlijke pagina

r.uildriks@steynallberg.com​
René Voortman

René Voortman

Trainer Sales en Management

Succesvol zijn met een organisatie komt door de kwaliteit van uw medewerkers.

Bekijk persoonlijke pagina

r.voortman@steynallberg.com​
Marianne Boerman

Marianne Boerman

Trainer Management en Communicatie

Gooi het roer om!

Bekijk persoonlijke pagina

m.boerman@steynallberg.com​

Wil jij hier ook tussen staan?

Neem contact met ons op

Ralph Roels

Ralph Roels

Trainer Communicatie en Sales

Hulp bieden bij het creëren van nieuwe inzichten!

Bekijk persoonlijke pagina

r.roels@steynallberg.com​
Martijn Vroom

Martijn Vroom

Trainer Sales en Communicatie

Training en coaching is mijn passie!

Bekijk persoonlijke pagina

m.vroom@steynallberg.com​
Paulus Boike Tojo

Paulus Boike Tojo

Trainer Management en Communicatie

Met mijn ambitie, kennis en ervaring meerwaarde creëren voor anderen en mezelf.

Bekijk persoonlijke pagina

p.boiketojo@steynallberg.com​
Joyce Engelen

Joyce Engelen

Trainer Management en Sales

Wat we horen – vergeten we; wat we zien – onthouden we; Wat we doen – begrijpen we.

Bekijk persoonlijke pagina

j.engelen@steynallberg.com​
Hans Klippel

Hans Klippel

Trainer Sales en Communicatie

Iedereen wist dat het niet kon, tot er iemand kwam die dat niet wist.

Bekijk persoonlijke pagina

h.klippel@steynallberg.com​
Evert Perton

Evert Perton

Trainer Sales en Management

Mijn handen jeuken om ‘iedereen in beweging’ te krijgen.

Bekijk persoonlijke pagina

e.perton@steynallberg.com​
Roy van Bijsterveld

Roy van Bijsterveld

Trainer Management en Communicatie

Leren doen we samen, komt van binnenuit en behoort tot de standaard.

Bekijk persoonlijke pagina

r.vanbijsterveld@steynallberg.com​
Kees Bos

Kees Bos

Trainer Communicatie en Sales

Ik geloof dat als mensen plezier hebben in wat zij doen, zij succesvol zijn.

Bekijk persoonlijke pagina

k.bos@steynallberg.com​
Mark Kronenburcht

Mark Kronenburcht

Trainer Management en Communicatie

Belachelijk goed worden in wat je doet?

Bekijk persoonlijke pagina

m.kronenburcht@steynallberg.com​
Saskia Bakels

Saskia Bakels

Trainer Management en Communicatie

Zelfkennis is de basis van alle wijsheid.

Bekijk persoonlijke pagina

s.bakels@steynallberg.com​
Wim Turksma

Wim Turksma

Trainer Management en Communicatie

Het willen leren en creëren is feitelijk de diepste drijfveer die wij hebben.

Bekijk persoonlijke pagina

w.turksma@steynallberg.com​
Mike Wong

Mike Wong

Trainer Management

Eén van de kernwaarden bij Steyn&Allberg is: mensen belachelijk goed helpen! Dat sluit volledig aan bij wie ik ben en wat ik doe.

Bekijk persoonlijke pagina

m.wong@steynallberg.com​
Alexander Egberink

Alexander Egberink

Trainer Management en Communicatie

Geef elkaar vertrouwen en leef naar de geest van de regels

Bekijk persoonlijke pagina

a.egberink@steynallberg.com​
Jelcher de Ruijter

Jelcher de Ruijter

Trainer Communicatie

Zoeken naar de ‘weg van de minste weerstand’ en het hoogst haalbare

Bekijk persoonlijke pagina

j.deruijter@steynallberg.com​
Karlijn Snelleman

Karlijn Snelleman

Trainer Management en Communicatie

Mensen in hun kracht zetten en klant- en medewerker tevredenheid verhogen.

Bekijk persoonlijke pagina

k.snelleman@steynallberg.com​
Ook trainer worden?

Ook trainer worden?

Welkom bij ons netwerk

Kom jij hier tussen te staan? Neem contact met ons op!

Bekijk de mogelijkheden

info@styenallberg.com