Onze trainers

MAAK KENNIS MET ONZE Professionals

Wij inspireren deelnemers om het beste uit zichzelf te halen

Maak kennis met onze directie en trainers; gespecialiseerd in sales, management en communicatie.

 

Patrick Mekke

Patrick Mekke

Directeur / DGA

Ik haal mijn energie uit het beter en sterker maken van mensen door te focussen op hoe het wel kan.

Bekijk persoonlijke pagina

p.mekke@steynallberg.com​
Thijs Evers

Thijs Evers

Directeur / DGA

Mensen inspireren en enthousiasmeren. In mijn rol als trainer help ik ondernemers en managers hun doelen versneld te realiseren.

Bekijk persoonlijke pagina

t.evers@steynallberg.com​
Saskia Bakels

Saskia Bakels

Trainer Management en Communicatie

Zelfkennis is de basis van alle wijsheid.

Bekijk persoonlijke pagina

s.bakels@steynallberg.com​
Virgil van Dijk

Virgil van Dijk

Trainer Management en Communicatie

Ik help u met persoonlijke- en organisatie ontwikkeling voor de lange termijn.

Bekijk persoonlijke pagina

v.vandijk@steynallberg.com​
Jan Rosier

Jan Rosier

Trainer Management en Sales

Er valt nog veel winst te behalen!

Bekijk persoonlijke pagina

j.rosier@steynallberg.com​
Caspar Gesthuizen

Caspar Gesthuizen

Trainer Management en Sales

Ik wil professionals echt verder helpen, beter maken in hun vak en laten groeien als mens.

Bekijk persoonlijke pagina

c.gesthuizen@steynallberg.com​
Léon Jonker

Léon Jonker

Trainer Sales & Management

Door samen op zoek te gaan naar de juiste balans, haal je het beste uit medewerkers.

Bekijk persoonlijke pagina

l.jonker@steynallberg.com​
Roland Smit

Roland Smit

Trainer Sales en Management

Hogere resultaten voor uw werknemers voor nu en in de toekomst.

Bekijk persoonlijke pagina

r.smit@steynallberg.com​
Edrith Eduarda

Edrith Eduarda

Trainer Leiderschapsontwikkeling en Commercieel Excelleren

Ontwikkelen met als resultaat: the amazing you!

Bekijk persoonlijke pagina

e.eduarda@steynallberg.com​
Roel Uildriks

Roel Uildriks

Trainer Management

Samen het beste uit jezelf halen en anderen gelukkiger en succesvoller maken.

Bekijk persoonlijke pagina

r.uildriks@steynallberg.com​
René Voortman

René Voortman

Trainer Sales en Management

Succesvol zijn met een organisatie komt door de kwaliteit van uw medewerkers.

Bekijk persoonlijke pagina

r.voortman@steynallberg.com​
Sherida Pengel

Sherida Pengel

Specialisatie: Duurzame Inzetbaarheid en Leiderschaps- en Teamontwikkeling

Fijn samenwerken om tot betere resultaten te komen.

Bekijk persoonlijke pagina

s.pengel@steynallberg.com​

Wil jij hier ook tussen staan?

Neem contact met ons op

Karlijn Snelleman

Karlijn Snelleman

Trainer Management en Communicatie

Mensen in hun kracht zetten en klant- en medewerker tevredenheid verhogen.

Bekijk persoonlijke pagina

k.snelleman@steynallberg.com​
Martijn Vroom

Martijn Vroom

Trainer Sales en Communicatie

Training en coaching is mijn passie!

Bekijk persoonlijke pagina

m.vroom@steynallberg.com​
Paulus Boike Tojo

Paulus Boike Tojo

Trainer Management en Communicatie

Met mijn ambitie, kennis en ervaring meerwaarde creëren voor anderen en mezelf.

Bekijk persoonlijke pagina

p.boiketojo@steynallberg.com​
Jelcher de Ruijter

Jelcher de Ruijter

Trainer Communicatie

Zoeken naar de ‘weg van de minste weerstand’ en het hoogst haalbare

Bekijk persoonlijke pagina

j.deruijter@steynallberg.com​
Hans Klippel

Hans Klippel

Trainer Sales en Communicatie

Iedereen wist dat het niet kon, tot er iemand kwam die dat niet wist.

Bekijk persoonlijke pagina

h.klippel@steynallberg.com​
Evert Perton

Evert Perton

Trainer Sales en Management

Mijn handen jeuken om ‘iedereen in beweging’ te krijgen.

Bekijk persoonlijke pagina

e.perton@steynallberg.com​
Mark Kronenburcht

Mark Kronenburcht

Trainer Management en Communicatie

Belachelijk goed worden in wat je doet?

Bekijk persoonlijke pagina

m.kronenburcht@steynallberg.com​
Robert Teulings

Robert Teulings

Trainer Gastvrijheid en Dienstverlening

Van reizen wordt je rijk

Bekijk persoonlijke pagina

r.teulings@steynallberg.com​
Wim Turksma

Wim Turksma

Trainer Management en Communicatie

Het willen leren en creëren is feitelijk de diepste drijfveer die wij hebben.

Bekijk persoonlijke pagina

w.turksma@steynallberg.com​
Jeroen Smits

Jeroen Smits

Trainer Marketing en Communicatie

Trainen op basis van inhoud en entertainment, maakt dat je leert zonder dat het je moeite kost!

Bekijk persoonlijke pagina

j.smits@steynallberg.com
Jolande van Driel

Jolande van Driel

Trainer Management en Communicatie

Zelfleiderschap begint met zelfkennis en zelfontwikkeling!

Bekijk persoonlijke pagina

j.vandriel@steynallberg.com
Ronald van Oostenbrugge

Ronald van Oostenbrugge

Trainer Management en Commercie

Geloof in eigen ontwikkeling is de basis voor groei

Bekijk persoonlijke pagina

r.vanoostenbrugge@steynallberg.com​
Karin Berenschot

Karin Berenschot

Trainer Communicatie en Management

Inspiratie is moeiteloze motivatie. Ontwikkel jezelf én de ander!

Bekijk persoonlijke pagina

k.berenschot@steynallberg.com​
Helen Arends

Helen Arends

Communicatie en Sales

Samen werken aan een professionele en ontspannen werkvloer met een maximumaantal tevreden klanten.

Bekijk persoonlijke pagina

h.arends@steynallberg.com
Ook trainer worden?

Ook trainer worden?

Welkom bij ons netwerk

Kom jij hier tussen te staan? Neem contact met ons op!

Bekijk de mogelijkheden

info@styenallberg.com